magnetofony  szpulowe  high  end

OK ,  - znowu jesteś analogowy, kupiłeś gramofon i klniesz po nocach, że 20 lat temu pozbyłeś się kolekcji LP.

 

Pora na magnetofon szpulowy high end.

 

Taśma brzmi lepiej niż winyl. Oczywiście nie wynalazki z epoki PRL czy też kasety z czasów Walkmana.

 

Dlaczego magnetofony szpulowe ​​są najlepszym wyborem?

 

Taśmy szpulowe mają większy niż winyl zakres dynamiki w skrajnych częstotliwościach: wysokich i niskich tonach.

 

No i nie wstajesz co 20 minut. Magnetofony szpulowe z autoreversem zapewnią ci do 6 godzin (360 minut !) muzyki bez konieczności ruszenia się z fotela. Zero problemów z „zacięciem się” płyty itp.

 

Kochasz swoją kolekcję winyli...tym lepiej dla ciebie – przegrane na taśmę LP niech cieszą oko na półce bezpieczne od uszkodzeń mechanicznych.

 

Pod koniec lat 80-tych XX wieku, gdy pojawiło się cyfrowe audio magnetofony szpulowe traciły przychylność zarówno profesjonalistów i hobbystów. Często magnetofony szpulowe lądowały w śmietnikach, ale nigdy do końca nie zniknęły. Dla audiofili, oldskulowych stacji radiowych i niektórych producentów nagrań (np Steve Albini ) magnetofony szpulowe wciąż pozostawały preferowanym źródłem.

 

Dzisiaj magnetofony szpulowe z dumą wracają na swoją pierwotną pozycję w świecie entuzjastów doskonałego brzmienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

heyberson.pl to pasja do analogowego brzmienia  ujęta w ramy dodatkowej działalności gospodarczej. Magnetofony szpulowe heyberson.pl są indywidualnie sprowadzane z zagranicy z prywatnych źródeł i poddawane kompleksowemu przeglądowi i renowacji. Magnetofony szpulowe  heyberson.pl to nie "okazje cenowe" lecz szansa na długoletnią radość ze słuchania analogowej muzyki na wysokiej klasy sprawdzonych urządzeniach.

Autentyczne fotografie przedstawiają konkretne egzemplarze magnetofonów szpulowych będących w ofercie heyberson.pl w ostatnim okresie.


Jeżeli interesuje cię wysokiej klasy magnetofon szpulowy w nienagannym stanie technicznym i kosmetycznym zadzwoń +48 603 925 751 lub wyślij SMS - oddzwonię.
Proszę o wyrozumiałość - heyberson.pl nie jest sklepem internetowym i oprócz okazyjnej sprzedaży magnetofonów szpulowych  mam inne obowiązki zawodowe - - nie zawsze oddzwaniam natychmiastowo.


O NAS

- szpule

-  taśmy

-  naby

promocje

TEAC

PIONEER

SONY

REVOX

TECHNICS

AKAI

heyberson.pl nie jest sklepem internetowym.

To pasja do analogowego brzmienia z konieczności ujęta w ramy dodatkowej działalności gospodarczej.

Magnetofony heyberson.pl są indywidualnie sprowadzane z zagranicy z prywatnych źródeł (firmowym samochodem - sprzęt nie przechodzi przez ręce firm kurierskich).

Następnie poddawane są przeglądowi i po miesiącu bezawaryjnej pracy oferowane do sprzedaży.

Magnetofony z heyberson.pl to nie "okazje cenowe", ale szansa na długoletnią radość ze słuchania analogowej muzyki na wysokiej klasy sprawdzonych urządzeniach. 

MAGNETOFONY SZPULOWE

HIGH END

MAGNETOFONY SZPULOWE

 

+48 603 925 751

PIONEER RT

SONY TC

TEAC  X

STUDER / REVOX

TECHNICS RS

TEAC  X

AKAI GX